Par mums

Dominicana Karīna

Stāsts par mums

Magical Beauty

Starojoša un laimīga sieviete  – tā ir sieviete, kura liek mirdzēt it visam sev apkārt. Kad sieviete priecājas pati savā būtībā, tā spēj valdīt pār visu pasauli, jo viņai piemīt sievišķības maģiskais spēks. Šo burvīgo sajūtu mēs mīlam pavairot ar skaistām un unikālām kleitām, kas pasvītro katras sievietes īpašo un juteklisko dabu, liekot viņai justies neatvairāmai, laimīgai un sievišķīgai. Laimīga sieviete – tā ir laime visai ģimenei un ik vienam, kuram pieskarsies viņas iekšējā mirdzuma stars!

 

Magical Beauty ir vairāku dizaineru grupu oficiālais pārstāvis, kas piedāvā augstas kvalitātes unikālas un interesantas kleitas, lai padarītu katru sievietes notikumu par īpašu un ilgi gaidītu!

Magical Beauty kleitas nevar būt bez kāzām un kāzas nevar būt bez kleitām. Kleitu salons ir cieši saistīts kopā ar kāzu aģentūru 2in1.

 

Kāzu aģentūra 2in1 piedāvā kāzu un kristību plānošanu un organizēšanu, kā arī tradicionālu un netradicionālu rituālu vadīšanu kāzās un kristības. Vairāk par kāzu aģentūru lasiet šeit: www.2in1.lv , kā arī ar mums var sazināties facebook un instagram.

Mīļās klientes, mēs Jūs gaidīsim mūsu salonā arī ārpus mūsu darba laika, tāpēc sazinies ar mums, lai norunātu tikšanos sev ērtākā laikā.

Ko piedāvājam mēs

Smalkās nianses

Dizaineru grupas

Mēs sadarbojamies ar dizaineru grupām – zīmoliem, kas piedāvā izsmalcinātus un ar mīlestību radītus tērpus, izmeklējot vislabākos audumus, dažādus materiālus un mežģīnes. Vairāk kā 20 gadus lielā dizaineru pieredze liek justies droši par katru radīto dizainu un tā unikalitāti.

Kleitas un tērpi

Piedāvājumā ir kāzu kleitas un vakarkleitas, kleitas izlaidumiem un dažādiem pasākumiem no tīrām un vieglām līnijām līdz pat sarežģīti radītiem kleitu modeļiem.  Izvēlies savu īsto – vienkāršu, tīras līnijas vai bagātīgi mežģīņu rotātu kleitu! Mēs cenšamies piepildīt katras mūsu klientes vēlmes un sapņus.

Roku darbs un kvalitāte

Dizaineri piedāvā mūsdienīgus un unikālus dizainus, kas radīti no augstākās kvalitātes audumiem un materiāliem, veidojot nevainojamas kvalitātes kleitas perfektā izpildījumā. Šie zīmoli ir ieguvuši atpazīstamību un atzinību dažādās pasaules valstīs. Kleitu modeļi ir kā īsts mākslas darbs ar smalkām, roku darinātām niansēm.

Kāzu diena

Kā mīlestības liecinieki, mēs uzskatām, ka aiz katra mīļa un pārliecināta smaida ir liela mīlestība un dziļa apņemšanās. Mēs zinām, ka jūs esat pelnījuši šo lielisko mīlestības prieku. Un mēs uzskatām, ka visi ir pelnījuši mīlestību – visvērtīgāko laimi pasaulē.

X
Iepirkumu grozs Aizvērt