Kāzu kleita Iren2

Šobrīd kāzu un vakarkleitu piedāvājums ir plašs, tāpēc, lai palīdzētu izvēlēties īsto un vienīgo kleitu, piedāvājam iepazīties ar aktuālākajām tendecēm 2023.gadā. Galvenais ir atcerēties, ka vissvarīgākais ir būt pašai un ne tikai izskatīties lieliski, bet arī tieši tāpat justies, tāpēc mīlesim sevi un sagaidīsim šī gada svarīgākos notikumus kopā ar Magical Beauty!

Kāzu industrijas tendences šogad pārsteidz ar drosmīgiem elementiem un dažādu stilu atgriešanos, kas bija aktuāli pat vairākus gadu desmitus un pat gadsimtus atpakaļ.

Bantes

Viena no aktuālākajām detaļām kāzu kleitās šogad būs dažādas bantes. Tās  piešķirs tēlam rotaļīgumu un lieliski paspilgtinās kleitas siluetu. Bantes var būt gan nelielas kā dekoratīvs elements, gan iespadīgā izmērā, tādējādi paslēpjot kādu problēmzonu vai izceļot siluetu.

Atvērta plecu daļa

Atvērta plecu daļa brīnišķīgi izceļ ķermeņa augšdaļu un dod līgavai papildināt tēlu ar skaistiem aksesuāriem. Īpaši aktuālas šogad ir kāzu kleitas ar atvērtu plecu daļu un garām vai apjomīgām piedurknēm.

Caurspīdīgums

Tilla un citu caurspīdīgu audumu izmantošana kleitas dizainā rada gaisīgu un brīvu izskatu. Bieži šādi audumi ir pārklāti ar pērlīšu un gliteru izšuvumiem un mežģīnēm, kas padara kāzu kleitu greznu un izsmalcinātu.

90-to gadu stils

Šogad modē atgriezušās kāzu kleitas un dažādi elementi, kas bija aktuāli 90-tajos. Šajā tendencē ietilpst kvadrāta formas dekoltē līnijas, vienkārši un plūstoši piegriezumi, kā arī apjomīgas piedurknes un smalkas lencītes.

Princešu stils

Kaut gan šis stils radies vairākus gadsimtus atpakaļ, ik pa laikam modes industrija pie tā atgriežas, piedomājot pie jauniem elementiem. Arī šogad apjomīgas kāzu kleitas ar kupliem piegriezumiem, grezniem izšuvumiem, pērlēm un tilla kārtām būs aktuālas un pieprasītas.

Vakarkarkleitu mode šogad piesaka sevi spilgti – aktuāli būs gan izteiksmīgi stili, gan košas krāsas un krāšņi raksti. Lai gan klasika ir modē vienmēr, tā tiek papildināta ar dažādiem dekoriem, lai izceltu katras dāmas personību un stilu.

Dažādi raksti

Visaktuālākie šogad būs ziedu, krāsu laukumu un svītru raksti. Kaut gan šie raksti jau sen ir atrodami dažādos apģērbos, to kombinācijas ir neierobežotas, kas ļauj dizaineriem izveidot aizvien vairāk interesantus kleitu dizainus.

Apakšveļas elementi

Par spilgtu un drosmīgu tendenci šogad izveidojusies apakšveļas iekļaušana citos apģērbos. Vakarkleitās pārsvarā  tas izpaužas kā korsetes tipa augšdaļas, kā arī  bodiji zem caurspīdīgām vai mežģīņu auduma kleitām.

Asimetrija

Arī šī tendence jau iepriekš ir redzēta dažādos izpildījumos, tomēr pieskaņojot aktuālās krāsas un krāšņus elementus, tā ieguvusi jaunu svaigumu. Asimetrija ir lielisks veids, kā modelēt augumu un izveidot sev vēlamo siluetu.

Romantiskais stils

Romantiskais stils šogad būs visaktuālākais. Svarīgākie elementi būs violeti, rozā un zili toņi (gan koši, gan pasteļtoņi), ziedi rakstos un izšuvumos, kā arī volāni un apjoms dažādās detaļās. Īpaši aktuālas būs koķetas mini kleitas.

Gotiskais stils

Šis stils būs noteicējs gada tumšakajos mēnešos rudenī un ziemā. Svinīgos pasākumos lieliski iederēsies tumšas krāsas (melna, tumši zila un tumši sarkana), dažādas mežģīņu detaļas un garas, brīvi krītošas kleitas.