Vakarkleita VN064

Lai ikviena sieviete justos un izskatītos lieliski kā kāzās, tā arī jebkurā citā pasākumā, zīmols “Supernova Fashion Group” nekad nestāv uz vietas – tas attīstas un pilveidojas, sekojot līdz augstākajiem kvalitātes standartiem un skaistuma kritērijiem modes industrijā. Šobrīd “Supernova Fashion Group” ir kļuvis par mūsu sadarbības partneri, kuram uzticēt pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Būt sievišķīgai visos svarīgajos dzīves notikumos – tā ir māksla.

To saprot arī “Supernova Fashion Group” izcilie dizaineri, kam dota brīvība realizēt pat visneparastākos un pārdrošākos dizainus. Kad dizaineri ir devuši savu redzējumu, darbu uzsāk pieredzējušie šuvēji un dekoratori, kas no augstas kvalitātes materiāliem darina brīnišķīgus tērpus. Jebkuram, kas iesaistījies šo tērpu tapšanā, ir skaidrs, kas ir ideāla kleita, kādām īpašībām tai ir jāizstaro. Šīs vērtīgās zināšanas gan dizaineri, gan šuvēji regulāri iegūst apmainoties pieredzē ar ārvalstu kolēģiem, tomēr nenoliedzami – “Supernova Fashion Group” vienmēr ir soli priekšā.

Gan kāzu, gan vakarkleitu plašais piedāvājums neliks vilties, kleitas paredzētas dažādām gaumēm. Tieši individualitāte tiek izcelta – nākot ar savu vīzīju un stilu, tiek piemeklēta ideālā kleita jebkuram pasākumam vai dzīves notikumam. Zīmols ir parūpējies par izmēru pieejamību, piedāvājot arī plus size izmērus.

Zīmols “Supernova Fashion Group” ir stila, kvalitātes un greznības apvienojumus, kas līdz šim iepriecinājis daudz sievietes un turpinās radīt neaizmirstamus mirkļus ikvienos svētkos. Patiess prieks redzēt šos krāšņos tērpus Magical Beauty piedāvājumā, dodot iespēju arī mūsu klientēm sastapt savu sapņu kleitu.