Kāzu kleita Michelle

Mūsu jaunākie sadarbības partneri – Melory – ir ukraiņu zīmols, kas piedāvā neticami skaistas un krāšņas kāzu kleitas.

Kvalitatīvi audumi, ekstravaganti piegriezumi un smalkas detaļas ienes svaigumu kāzu modes pasaulē, iepriecinot līgavas, kuras izvēlas šo zīmolu.

Zīmols Melory uzkrājis pieredzi vairāk kā 6 gadu garumā, un šobrīd pieejamas jau 9 kolekcijas ar brīnišķīgiem kāzu tērpiem. Zīmols veiksmīgi pārstāvēts vairāk kā 30 valstīs visā pasaulē, pierādot savu redzējumu arī starptautiski. Ar mīlestību radītajos tērpos ikviena sieviete atradīs īsto un vienīgo, neatkarīgi no gaumes, izmēra un vēlmēm – Melory piedāvā plašu klāstu ar dažādu stilu un izmēru kāzu kleitām, specializējoties arī lielo izmēru kāzu kleitu šūšanā.

Kāzu kleitu kolekcijas radītas īstām modes cienītājām, neatstājot nevienu vienaldzīgu.

Tās iemieso patiesu sievišķību un brīvību, kā arī komfortu, kas nepieciešams līgavai viņas īpašajā dienā. Laimīga līgava nozīmē izdevušās kāzas, tāpēc Melory zīmols par savu galveno mērķi izvriza ikvienu līgavu padarīt laimīgu, to nodrošinot ar individuālu pieeju un plašo piedāvājumu. Melory dizaineru lielākais gandarījums ir redzēt līgavas atgriežamies pie zīmola, iesakot to arī citām līgavām.

Zīmola tērpi izceļ sievišķo būtību, raksturu un katras sievietes skaistumu, aicinot iemīlēt sevi tādu, kāda esi. Magical Beauty aicina ielūkoties Melory zīmola piedāvājumā un būt unikālām, izvēloties kleitu vienai no maģiskākajām dienām mūžā.