Balva Awards

Patiesi un skaisti, emocijās neaprakstīt šo fantastisko sajūtu, kad saņem negaidītu ziņu par balvas iegūšanu!

Kāzu aģentūras 2in1 kāzu un vakarkleitu salons Magical Beauty ir uzvarējis Corporate Livewire rīkotajā The Baltics Prestige awards 2021/22 konkursā un ieguvis Gada kāzu salons Baltijas valstīs balvu, vidējo un mazo uzņēmumu kategorijā.

Vērtētāji novērtēja, kā uzrunājam klientus, kā stāstam par sevi un tika novērtēts mūsu mājas  lapas saturs, cik ērti pie mums ir iepirkties, kādu informāciju mēs sarūpējam.  Esam augstu novērtēti no pilnīgi neatkarīgiem vērtētājiem.

Kā jau minējām iepriekšējā rakstā, esam uzsākuši paši sava dizaina tērpu darināšanu un turpinām kāpt pa sasniegumu kāpnēm, tiecoties pēc augstākām virsotnēm un jauniem izaicinājumiem.

Vairāk par pašu balvu un konkursu – pēdējos 16 gadus ir rīkotas nacionālās un starptautiskās balvas, izmantojot Luxury Travel Guide un Corporate Live Wire, Prestige Awards platformas. 2019.gadā konkursā tika ieviestas reģionālās balvas, lai novērtētu uzņēmumus, kas vietējā līmenī ir izteikti veiksmīgi un neatlaidīgi strādā, lai sasniegtu panākumus dažādās biznesa jomās.

Gandarījums ir milzīgs, taču šis ir tikai sākums.

Par šo sasniegumu varēs lasīt arī The Baltics Business žurnālā, kas būs pieejams lasītājiem visā pasaulē. Raksts jau ir publicēts un Magical Beauty ir ļoti pateicīgs par iespēju nokļūt The Baltics Business žurnālā. Šis ir mūsu veiksmes pieturas punkts, dosimies tālāk ar tādu pašu sparu un vēl vairāk.