Kokteiļkleita_Baker

Šis gads 2021 ir atnesis daudz jaunas un skaistas nianses. Gribas izbaudīt visas un sajust īsto sievišķības juteklisma garšu, caur šo burvību kas mīt šajos radītājos tērpos. Dizaineri ir sajutuši un snieguši jaunas virsotnes. Ielūkojies jaunumos!

Šī gada aktuālākās modes tendences ir akcents uz kleitas piedurknēm, tā izceļot kuplākas tās vai izvēloties atšķirīgu auduma materiālu nekā kleita radīta, kas izceļ to īpašo skaistumu. Sievietes rokas ir maigas, mīlestības piepildītas, šo maigumu neaizstāj nekas, izceļot kleitā šis nianses ar piedurknēm ir neliels atgādinājums par to.

Kleitiņas ar piedurknēm kas ir veidotas kā mākslas darbi būs ļoti piemērotas dāmām, kas labprāt izvēlas nosegt rociņas.

Daudzpakāpju svārku daļa ar akcentētu jostiņu, jaunums kas iekarojis jau daudzas pasaules valstis, šī nianse saglabājas gan kāzu kleitās, gan vakarkleitās.

Svarīgas nianses ir elegantas mežģīnes un pērlīšu klātbūtne, jo šajā gadā aktualitāte ir dažādas pērlītes, gliteri un spīdīgi audumi, kas rada ļoti krāšņu izskatu koptēlā. Ir mežģīnes ar ziediem, bet vēl uzšūti ziediņi ar pērlītēm ir īpašs greznums, īsts roku darbs, ko piedāvā mūsu sadarbības dizaineri.

Kādu kleitu Tu izvēlēsies sev? – Vai tādu, kurā būsi iemīlējusies vēl pēc 10 vai 20 gadiem?

Ir lieliski paaudzēs savai meitai atbildēt – jā, arī pēc 20 gadiem mana kleita ir tieši tā ko izvēlētos.

Ar vien būtiskāku lomu ieņem bikšu kostīmi kāzās, pavisam jaunums ienāk īsu bikšu kostīmu paslēpt zem kuplākiem tilla svārkiem, mainot tērpu līdz nepazīšanai. Šāds stils noteikti jaunām dāmām, kas meklē izaicinājumus un neparastus dizainus.

Krāsu palete vakartērpos ir bagātīga, no košām izteiktām krāsām līdz pasteļtoņiem, aizvien zeltītie un sudrabotie toņi ieņem savu nozīmīgu lomu. Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem un jaunākām kolekcijām, tās noteikti Jums patiks. Mūsu tērpiem ir piedāvājumos arī izvēlēties dažādus garumus.

Kur skaista dāma, tur blakus kungs!

2021. gada sezonā vīriešiem aktuāli ir darināt pilnus uzvalku komplektus, kuros ietilpst žakete, bikses, veste, krekls un kaklasaite, kravate vai tauriņš. Viss komplekts kopumā, vienotā stilā pieskaņots, kas liecina par nozīmību, svarīgumu un personību.

Izteikti populāri ir neierasti ikdienas uzvalkam auduma toņi, tādi kā zaļš, gaiši zils, bordo. Kā arī šosezon tendence ir divrindu žaketes un vestes, kas piedod eleganci un piešķir svinīgāku izskatu.

Svinīgākam izskatam līgavaiņi mēdz izvēlēties smokinga tipa uzvalku ar pazeminātu vesti ar ieapaļu izgriezumu, kas veido ļoti greznu tēlu.

Katrs vīrietis savas kāzas redz citādāk, līdz ar to arī uzvalka vai frakas izvēle ir atkarīga no paša līgavaiņa. Tie, kas vēlas kāzu uzvalku izmantot arī citreiz, darina ikdienas uzvalkam līdzīgu modeli, toties ir arī daudz iespējas eksperimentēt gan ar krāsām, gan modeli, gan aksesuāriem. Fraka ir ceremoniāls tērps un tie, kas sevi redz greznākā tēlā, izvēlas fraku. Frakas izvēle ir lielisks veids kā izcelties, tas ir elegantākais vīrieša tērps un no tā nav jābaidās.

Frakas, kas ir viens no sarežģītākajiem  vīriešu garderobes izstrādājumiem, un uzvalkus piedāvā mūsu sadarbības partneri Bespoke ateljē, kur praktizē fraku darināšanu jau gadiem ilgi.

Baudam šī gada piedāvājumus un aizvien individuālu krāsainību.