Kāzu kleita Avrora

Mīļās klientes, mēs ar prieku vēlamies iepazīstināt Jūs ar mūsu jauno sadarbības partneri zīmolu FeyaBridal, kas piedāvā ļoti interesantas un skaistas kāzu kleitas.

FeyaBridal savu kāzu kleitu šūšanu un piedāvājumus uzsācis jau pirms vairāk kā 20 gadiem. Zīmola radītāja, īpašniece Nadežda Volos sākumā izstrādāja kleitas gan sev, gan draugiem un ģimenei.

Jau tad uzņēmums piedāvāja modernus un unikālus dizainus, kas radīti no augstākās kvalitātes audumiem, tām līgavām, kuras nebija apmierinātas ar tirgū pieejamo klāstu.

Vēlāk šī bezkompromisa pieeja materiālu izvēlei, kā arī, protams, kāzu kleitu šūšanas nevainojamā kvalitāte, padarīja FeyaBridal zīmolu atpazīstamu ne tikai Ukrainā, bet arī daudzās pasaules valstīs. FeyaBridal parakstu interesantie silueti, eleganti un mūsdienīgi stili, viegli atpazīstams un labvēlīgi atšķir FeyaBridal zīmolu no citiem zīmoliem.

Mēs uzskatām, ka kāzu dienā nekas nav skaistāks par līgavu, un šim nolūkam FeyaBridal izveido katru dizainu. Nav kvalitātes un cenas kompromisu! Jūsu īpašajā dienā Jums nebūs nepatīkamu “pārsteigumu”. Šīs vērtības tiek ieviestas FeyaBridal uzņēmumā un priecē gan mūsu vecos, gan jaunos klientus. Sākot ar augstas kvalitātes audumiem un izsmalcinātām mežģīnēm un beidzot ar ideālu piegriezumu, katra FeyaBridal kleita ir veidota, lai papildinātu līgavas skaistumu. Ja dzīve tiek mērīta brīžos, tad šis – būs viens no spilgtākajiem brīžiem līgavas dzīvē ar “FeyaBridal” .

Mēs vēlamies, lai katra līgava varētu atrast to, ko viņa meklē. FeyaBridal.